Soubor:BSicon RP4l.svg
Velikost tohoto PNG náhledu tohoto SVG souboru: 500 × 500 pixelů. Jiná rozlišení: 240 × 240 pixelů | 480 × 480 pixelů | 768 × 768 pixelů | 1 024 × 1 024 pixelů | 2 048 × 2 048 pixelů.
Původní soubor (soubor SVG, nominální rozměr: 500 × 500 pixelů, velikost souboru: 677 bajtů)
Historie souboru
Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.
Datum a čas | Náhled | Rozměry | Uživatel | Komentář | |
---|---|---|---|---|---|
současná | 21. 10. 2011, 08:37 | 500 × 500 (677 bajtů) | Tuvalkin | dashes | |
27. 5. 2011, 19:19 | 500 × 500 (713 bajtů) | Tuvalkin | geom. fix | ||
17. 5. 2010, 04:42 | 500 × 500 (685 bajtů) | Tuvalkin | Brighter and thicker lines, for contrast. (Testing!) | ||
14. 5. 2010, 17:30 | 500 × 500 (685 bajtů) | Tuvalkin | corr. dir. Category:Icons for motorway descriptions/testing/generic | ||
14. 5. 2010, 15:39 | 500 × 500 (677 bajtů) | Tuvalkin | {{Information |Description={{pt|1=Estrada genérica de 4 vias, curva N-W.}} |Source={{own}} |Author=Tuvalkin |Date= |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for motorway descriptions |
Využití souboru
Tento soubor používá následujících 8 stránek:
- Tramvajová trať Hlubočepy – Sídliště Barrandov
- Tramvajová trať Na Knížecí – Radlická
- Tramvajová trať Nádraží Holešovice – Ke Stírce
- Tramvajová trať Průběžná – Nádraží Hostivař
- Železniční trať Bratislava–Žilina
- Šablona:Infobox - tramvajová trať
- Šablona:Infobox - tramvajová trať/doc
- Šablona:Routemap/test
Globální využití souboru
Tento soubor využívají následující wiki:
- Využití na de.wikipedia.org
- Využití na el.wikipedia.org
- Πρότυπο:Γραμμή 5 Τραμ Αθήνας
- Πρότυπο:Γραμμή 4 Τραμ Αθήνας
- Πρότυπο:Αυτοκινητόδρομος 16
- Πρότυπο:Γραμμή Λιμένα Αλεξανδρούπολης - Δικαίων
- Σιδηροδρομική γραμμή Αλεξανδρούπολης - Σβίλενγκραντ
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 54 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 83 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 89 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Αυτοκινητόδρομος 64 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Αυτοκινητόδρομος 642 (Ελλάδα)
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 85 (Ελλάδα)
- Γραμμή 4 (Τραμ Αθήνας)
- Πρότυπο:Εθνική Οδός 44α (Ελλάδα)
- Αυτοκινητόδρομος 621 (Ελλάδα)
- Využití na en.wikipedia.org
- Zemun
- Gyeongbu Line
- Bethesda station
- Silver Spring station (Maryland)
- New Carrollton station
- College Park–University of Maryland station
- Heart of Wessex Line
- Northern Busway, Brisbane
- Framingham/Worcester Line
- Milwaukee District North Line
- Rock Island District
- Yeongdong Line
- Gateway Motorway
- Purple Line (Maryland)
- Sprinter (rail service)
- Wilts, Somerset and Weymouth Railway
- Ion rapid transit
- Outer Ring Road, Hyderabad
- Wood Dale station
- Template:Heart of Wessex Line diagram
- Template:Wilts, Somerset and Weymouth Railway
- Northern Lights Express
- Sandgate Road
- VIP Road, Kolkata
- Template:Framingham/Worcester Line
- Template:Sprinter (rail service)
- Bhor Ghat
- Template:Rock Island District
- Lanskaya railway station
- Template:Milwaukee District North Line
- Lanskaya electric substation
- Lansky station overpass
- Template:Lanskaya station civil engineering works
- Four bridges on three lines
- Gold Line (Sacramento RT)
Zobrazit další globální využití tohoto souboru.